У Чернівцях затримали серійного злодія

У Чернівцях поліцейські охорони разом зі співробітниками управління карного розшуку затримали серійного злодія, який протягом останніх двох тижнів обкрадав по місту продовольчі магазини."Цей злодій фактично "тероризував" наше місто, – розповів ІА "24" начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар. Справа в тому, що наша група реагування на місце спрацювання сигналізації приїжджає до трьох хвилин. Зловмисник ж проникав у магазини та працював там до хвилини".Для того, що впіймати крадія, довелося залучати співробітників управління карного розшуку. Було створено кілька спільних груп реагування, які чергували по всьому місту. І під час спрацювання сигналізації в одному з магазинів по вулиці Кармелюка такий наряд прибув за хвилину. Злодія затримали на виході з об'єкта. Подробиці – у відеосюжеті.

Опубліковано Буковина 24 Понеділок, 10 грудня 2018 р.

У Чернівцях поліцейські охорони разом зі співробітниками управління карного розшуку затримали серійного злодія, який протягом останніх двох тижнів обкрадав по місту продовольчі магазини.

“Цей злодій фактично “тероризував” наше місто, – розповів ІА “24” начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар. Справа в тому, що наша група реагування на місце спрацювання сигналізації приїжджає до трьох хвилин. Зловмисник ж проникав у магазини та працював там до хвилини”.

Для того, що впіймати крадія, довелося залучати співробітників управління карного розшуку. Було створено кілька спільних груп реагування, які чергували по всьому місту. І під час спрацювання сигналізації в одному з магазинів по вулиці Кармелюка такий наряд прибув за хвилину. Злодія затримали на виході з об’єкта. Подробиці – у відеосюжеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *