Нещодавно у Чорноморську відбувся міжнародний турнір “Katana Cup”. У змаганнях взяли участь 750 атлетів із 42 команд, які представляли 13 регіонів України, а також – Азербайджан, Ізраїль та Молдову. Серед учасників – були і клуби з Чернівців. Зокрема, СК “Лідер”.

“На цей турнір ми поїхали малим складом, – розповів журналістам СПОРТ 24 президент клубу Олександр Пікулін. – Це всього 6 наших спортсменів. І дуже приємно, що всі вони там вибороли нагороди. Це стовідсотковий результат”.

Подробиці – у нашому відеоогляді.

6 спортсменів, 6 медалей: стовідсотковий успіх каратистів СК "Лідер"

Нещодавно у Чорноморську відбувся міжнародний турнір “Katana Cup”. У змаганнях взяли участь 750 атлетів із 42 команд, які представляли 13 регіонів України, а також – Азербайджан, Ізраїль та Молдову. Серед учасників – були і клуби з Чернівців. Зокрема, СК “Лідер”.“На цей турнір ми поїхали малим складом, – розповів журналістам СПОРТ 24 президент клубу Олександр Пікулін. – Це всього 6 наших спортсменів. І дуже приємно, що всі вони там вибороли нагороди. Це стовідсотковий результат”.Подробиці – у нашому відеоогляді.

Опубліковано СПОРТ 24 Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *