“Бути татом – модно! В Україні започаткували грандіозну та безпрецедентну подію — премію «Тато року» і прагнемо, щоб усі могли дізнатись про тих, хто робить батьківство в Україні справжнім трендом XXI століття”, – йдеться на сайті 4mama.ua
ПРО ПРЕМІЮ

Татусі усього світу відкривають для себе багатство емоцій та переживань, пов’язаних з вихованням та доглядом за дітьми. Вони готові ділитися своїми враженнями та, що особливо тішить, збагачувати цю сферу чоловічими лайфхаками та відкриттями. Бути реалізованим як тато тепер так само важливо, як і досягти успіху в кар’єрі, зреалізувати свій особистий потенціал.

 

“Тато року” — звання, за яке готові боротися найуспішніші чоловіки. Ми хочемо розповісти усій країні про найкращих тат України. І ми це зробимо!”, – розповідає Оксана Шевченко, головна редакторка сайту 4mama.ua, який заснував премiю “Тато року”.

 

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:

Всього є 6 категорій:

1) Тато-зiрка (представник шоу-бізу, який своїм яскравим прикладом демонструє, що бути батьком – круто, модно і весело)

2) Тато-лiкар (лікар-інноватор, людина з добрим серцем, якого люблять маленькі пацієнти та поважають їх батьки)

3) Тато-спортсмен (активний тато, який може пережити випробовування дитячими іграми будь-якої складності. Спортсмен за фахом та/або по духу, популяризує ЗСЖ)

4) Тато-блогер (автор найцікавішого блогу про будні тата, смішні та зворушливі події, щоденні інсайти)

5) Тато-освiтянин (вчитель у широкому розумінні цього слова: обожнює вчити та вчитися, хороший друг, наставник, людина з почуттям гумору та безмежною любов’ю до дітей)

6) Вибiр 4mama.ua (тато, який може все! Такі татки захищають країну та роблять її кращою, популяризують науку, пишуть цікаві книги, створюють розвивальні проекти, влаштовують дитячі фестивалі. «Просто» дуже круті тати!)

 

 

Серед учасників – буковинець. Це Денис Колюбакiн.

Денис Колюбакін – щасливий батько двох передчасно народжених діток, хлопчика шести років та доньки чотирьох років, лікар-анестезіолог, завідувач реанімації новонароджнених першого пологового будинку м. Чернівці.

 

Має 15-річний стаж роботи у реанімації новонароджених обласної клінічної лікарні Чернівців.

 

“Улюблена робота та сім’я займають весь час і усе серце, а співпраця з благодійними фондами та просто добрими людьми-волонтерами, дозволяє наповнювати реанімацію новонароджених такою необхідною для вихожування тяжкохворих діток апаратурою”, – розповідає Денис.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *