Нещодавно спортсмени клубу “ALLIANCE” вийшли на татамі на клубних змаганнях ALLIANCE CUP 2018. Кожен вчився бороти своє хвилювання, загартовував характер та став трішечки досвідченішим.
А були й такі, хто вперше занурився у світ карате та зробив свій найважливіший крок до перемог! Як розповів ІА “24” тренер клубу та організатор змагань Павло Шестаков, всього було розіграно 30 комплектів нагород. Участь у турнірі взяли понад 100 спотсменів – це і хлопці, і дівчата. Найменшому було 6 років. Поєдинки відбувалися одночасно на двох татамі. Учасники були розділені на три групи: А, Б, В (за рівнем їхньої підготовки). БІльше – у нашому відеоогляді.

"ALLIANCE CUP 2018": у Сторожинці відбувся турнір з карате (ВІДЕО)

Нещодавно спортсмени клубу "ALLIANCE" вийшли на татамі на клубних змаганнях ALLIANCE CUP 2018. Кожен вчився бороти своє хвилювання, загартовував характер та став трішечки досвідченішим.А були й такі, хто вперше занурився у світ карате та зробив свій найважливіший крок до перемог! Як розповів ІА "24" тренер клубу та організатор змагань Павло Шестаков, всього було розіграно 30 комплектів нагород. Участь у турнірі взяли понад 100 спотсменів – це і хлопці, і дівчата. Найменшому було 6 років. Поєдинки відбувалися одночасно на двох татамі. Учасники були розділені на три групи: А, Б, В (за рівнем їхньої підготовки). БІльше – у нашому відеоогляді.

Опубліковано Буковина 24 Четвер, 4 жовтня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *