«Буковина» – «Нива» Вінниця (1:0).

ЗВІТ ПРО МАТЧ

14 квітня у матчі 17 туру Другої ліги «Буковина» вдома приймала вінницьку «Ниву». Гра проходила без глядачів. Матч активніше розпочали футболісти чернівецького клубу. Уже на 4 хвилині зустрічі міг забивати Палагнюк. Нападник завдав прямого удару зі штрафного – м’яч із-під стійки відбив на кутовий голкіпер Гурідов. Після розіграшу стандарту із близької відстані пробивав Дмитрієв – вище воріт.Після цього гра дещо заспокоїлась та проходила під контролем «Буковини». Більшість часу між собою перепасовувались захисники «жовто-чорних». Гравці «Ниви» всією командою «сіли» у глибоку оборону. Подолати захисні редути вінничан чернівчанам вдавалось вкрай рідко. Основна загроза біля воріт Гурідова виникала після стандартів. Зокрема, на 22 хвилині розіграш штрафного закінчився ударом Орната – м’яч небезпечно пролетів над «дев’яткою». А за хвилину могли забивати гості – Загорулько пробивав ударом через себе, проте м’яч полетів туди, де перебував голкіпер «жовто-чорних» Пономаренко. На 40 хвилині Калайтан обіграв двох суперників у штрафному майданчику, вийшов на ударну позицію, однак пробив у руки голкіпера. Зрештою, перший тайм голів не приніс.

Друга половина зустрічі розпочалась жваво – вже на 47 хвилині із меж штрафного майданичка ближній кут воріт «Ниви» розстрілював Боровець – голкіпер відбив на кутовий. Надалі картина гри була такою ж, як у першому таймі – «Буковина» контролювала м’яч, а «Нива» оборонялась та відповідала контратаками. Значно активніше у нападі господарі почали грати із виходом на поле Козлова та Сивки. А на 85 хвилині «Буковина» відкрила рахунок. Хучбаров подав зі штрафного із правого флангу, Козлов п’яткою накинув точно на голову Палагнюка, а Василь пробив у протихід голкіперу – 1:0. Через три хвилини міг подвоювати перевагу Клочан, однак після пасу Палагнюка півзахисник пробив повз ворота. А на 89 хвилині мали нагоду зрівняти рахунок вінничани – Гемега завершував контратаку ударом із гострого кута, м’яч пролетів неподалік від стійки. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:0.

«Буковина» здобула три очки у цьому важкому матчі.

Головний тренер «Буковини» підбив підсумки переможного матчу проти вінницької «Ниви»:

«Важко далась ця перемога. Ми, звичайно, контролювали гру, «Нива» швидко і правильно перебудовувалась. Нам було важко долати оборону, але ми впорались із цим. У нас було багато штрафних, кутових, але були й моменти, коли суперники контратакували. У другому таймі ми трохи освіжили гру, випустили в середину поля Еногелу, тому що почали програвати верхову боротьбу. Поміняли атакувального півзахисника і заміни освіжили. Так само і капітан Тарас Сивка вийшов, і завдяки цим замінам здобули результат. Перемогла вся команда. Хочу подякувати, в першу чергу, команді, а також своїм помічникам. Ми з ними все обговорюємо, це важливо, адже ми в одному колективі, ми разом перемагаємо і разом програємо. Хоча здобули важливу перемогу, але водночас у матчі з «Поділлям» через перебір карток не зіграють двоє наших центральних захисників – Дмитрієв і Орловський. На жаль, у нас коротка лава запасних, ротація невелика. Сьогодні на позиції лівого захисника у зв’язку з травмою Сивки грав Денис Рябий. Він впорався із тим, що ми говорили йому на установці. Але в нас невелика лава запасних, ми за кожного гравця боремося, і наш медичний персонал бореться. Уже маємо ідеї щодо вирішення проблеми у центрі захисту. Після матчу будемо думати, адже вже за декілька днів наступна гра. Будемо налаштовуватися на цей виїзд, гратимемо із командою, яка бореться за вихід у Першу лігу. Постараємося їм теж влаштувати сюрприз», – сказав Євген Коваленко.