Про Юрія Бондаренка “СПОРТ 24” розповідав нещодавно, коли у Чернівцях відбувався чемпіонат міста з пауерліфтингу. Саме на тих змаганнях Юрія помітив президент обласної федерації Сергій Качмарський.


“Мене вразила його сила волі, його бажання змінюватися, працювати над собою, ставати кращим”, – розповів Сергій.


Після тих змагань Юрій зізнався Сергію, що готується до наступних змагань – вони відбудуться на початку грудня у Дніпрі. Це буде Кубок України з пауерліфтингу серед людей з обмеженими можливостями. Качмарський вирішив допомогти Юрі – підготувати його до нових випробувань. Разом вони прийшли до одного зі спортзалів нашого міста, де провели спільне тренування.


“Юрій – молодець. Спочатку спробував підняти штангу вагою 95 кг. І це при тому, що його вага – 46, – розповів Сергій Качмарський. – Але цього йому виявилося мало і він вирішив збільшити вагу. У кінцевому результаті майже підняв 100 кілограм. Рекорд Європи – 105. Юра займається 5-ий місяць і має вже такі результати. Це просто неймовірно”.


Єдине, що обурює Сергія Качмарського – це байдужість місцевої влади. Президент обласної федерації пауерліфтингу розповідає, що наші чиновники відмовилися підтримувати Юрія і на Кубок України до Дніпра він поїде у складі… збірної Львівської області.

“Юрій має всі шанси в недалекому майбутньому стати чемпіоном Європи. Я звертаюся до наших чиновників – не будьте байдужими, допоможіть спортсмену, підтримайте його. Чи ви лише любите зявлятися тоді, коли хтось щось виграє? Приходити, щоб привітати і на камеру попозувати?”.

Через байдужість нашої влади спортсмен Юрій Бондаренко на Кубок України з пауерліфтингу поїде від… Львівщини (ВІДЕО)

Про Юрія Бондаренка "СПОРТ 24" розповідав нещодавно, коли у Чернівцях відбувався чемпіонат міста з пауерліфтингу. Саме на тих змаганнях Юрія помітив президент обласної федерації Сергій Качмарський. "Мене вразила його сила волі, його бажання змінюватися, працювати над собою, ставати кращим", – розповів Сергій.Після тих змагань Юрій зізнався Сергію, що готується до наступних змагань – вони відбудуться на початку грудня у Дніпрі. Це буде Кубок України з пауерліфтингу серед людей з обмеженими можливостями. Качмарський вирішив допомогти Юрі – підготувати його до нових випробувань. Разом вони прийшли до одного зі спортзалів нашого міста, де провели спільне тренування. Більше читайте на сайті "БУКОВИНА 24".

Опубліковано СПОРТ 24 Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *