Це міжбудинковий проїзд біля багатоповерхівок на Хотинській. Ще два тижні тому тут була розбита дорога і багато ям. Самотужки жителі двору не могли тут навести лад – не вистачало фінансів. Допомогти у цьому людям вирішив депутат міської ради Віталій Михайлішин. Він запропонував відремонтувати проїзд за схемою співфінансування.

Віталій Михайлішин, депутат Чернівецької міської ради: «Все ж таки знайшли певну суму мешканці, закупили бруківку, вони закупили все те, що потрібно тут робити, а вже роботи, контроль і технічне забезпечення це вже міська рада».

Ремонтувати міжбудинковий проїзд почали два тижні тому. Однак через погодні умови роботи затягнулися і для завершення потрібно ще кілька днів.

Руслан Ліскан, голова ОСББ: «Роботи проведені дуже великі і вони продовжуються, знову підвозиться техніка та матеріали. Якщо погодні умови дозволять то протягом двох тижнів мали би завершити цю прибудинкову територію».

Ось так виглядає між будинковий проїзд зараз – перед будинком нова бруківка. Також будуть встановлені бордюри. Крім того, замінено люки та зливні системи, щоб під час злив тут не збиралася вода.

Олеся, мешканка будинку: «Це настільки для нас всіх важлива підтримка і допомога і ми пробували, звичайно, спочатку своїми силами, але коли нас підтримали  Михайлішин Віталій та Бешлей Володимир, то це підняло нам дух і ми не можемо повірити, що за такий короткий термін стільки роботи вже зроблено».

Віталій Михайлішин оглянув двір. Розповів, що після завершення ремонту тут бруківку почнуть ставити вже перед багатоповерхівкою з іншого боку.

Віталій Михайлішин: «Тут закінчуються роботи. Це гарний приклад співфінансування, коли мешканці і влада разом роблять гарну справу».

Спільними зусиллями влади і громади місто стає кращим – стверджує начальник департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

Володимир Бешлей, депутат Чернівецької міської ради «Дійсно, наші прибудинкові проїзди потребують капітального ремонту, тому що за останні роки лише мізерна кількість дворів відремонтована, але більша частина перебувають в аварійному стані.

За словами Бешлея, міська рада найближчим часом планує відремонтувати понад півсотні міжбудинкових проїздів по місту. Зокрема, наступного тижня анонсував початок ремонту вулиць Хотинської та Рівненської.

ЧЕРНІВЦЯХ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ПОНД 50 МІЖБУДИНКОВИХ ПРОЇЗДІВ. РОБОТИ ВЖЕ СТАРТУВАЛИ НА ХОТИНСЬКІЙ

Міжбудинковий проїзд біля багатоповерхівок на Хотинській 54 В. Ще два тижні тому тут була розбита дорога і багато ям. Самотужки жителі двору не могли тут навести лад – не вистачало фінансів. Допомогти у цьому людям вирішив депутат міської ради Віталій Михайлішин. Він запропонував відремонтувати проїзд за схемою співфінансування.Віталій Михайлішин, депутат Чернівецької міської ради:«Все ж таки знайшли певну суму мешканці, закупили бруківку, вони закупили все те, що потрібно тут робити, а вже роботи, контроль і технічне забезпечення це вже міська рада».Ремонтувати міжбудинковий проїзд почали два тижні тому. Однак через погодні умови роботи затягнулися і для завершення потрібно ще кілька днів. БІльше подробиць – у відео.* політична реклама

Опубліковано Політика 24 Середа, 7 жовтня 2020 р.
  • на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *