З ініціативою звернутися до парламенту щодо списання боргів за газ на сесії виступив керівник фракції “ЄС” у міській раді Василь МАКСИМЮК. Депутати його підтримали.

“Влада повинна почути чернівчан! Сьогодні за моєї ініціативи Чернівецька міська рада підтримала звернення до парламенту щодо списання боргів за газ.

Раніше у Верховній Раді депутатами був підготовлений законопроект, в розробці якого брав участь і представник фракції “Європейська Солідарність” Степан Кубів, згідно з яким пропонується списати борги за газ перед «Нафтогазом», які виникли за рахунок різниці в тарифах з 2016 року.

Зараз питання є вкрай актуальним, тому що держава довгий час не компенсує органам місцевого самоврядування ці кошти, які конче потрібні громаді!

Списання боргів дозволить громаді зосередити ресурси на вирішенні нагальних питань. Зокрема, забезпечити стійке тепло- і енергоспоживання у зимовий період.

Маємо велику надію, що нас почують і підтримають у Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України!”, – написав на своїй сторінці у ФБ Василь МАКСИМЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *