Пріоритет представництва від регіону у загальному списку партії матиме доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ Ірина Ткачук


Про це йдеться на офіційному сайті обласного осередку політичної партії. Друге та третє місце посіли викладач Оксана Лелюк і
підприємець-ресторатор та меценат Роман Клічук.
За підсумками рейтингування народних депутатів, які входять до складу фракції «Самопоміч», у першій п’ятірці опинились Олег Березюк, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, Олег Лаврик, Ірина Сисоєнко відповідно.

Нагадаємо, з 13 до 27 травня у всіх обласних організаціях «Об’єднання «Самопоміч» пройдуть загальні збори, де члени партіїформуватимуть список майбутніх кандидатів у народні депутати у виборчому списку «Самопомочі».
Партійці наразі рейтингують чинних членів фракції в парламенті, а також представників регіональних осередків. При цьому, ще одну третину майбутнього списку зарезервовано для громадських активістів, незалежних експертів та потенційних союзників.

Всі члени партії відповідної обласної організації визначають порядковий номер кандидата у робочому списку шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.

Як формуватимуться відкриті списки “Самопомочі”:

  • активісти партії в регіонах таємно рейтингують чинних нардепів від партії і представників регіонів. Так буде сформовано 2/3 списку.
  • ще одна третина є відкритою для громадських активістів і незалежних експертів.
  • весь сформований список кандидатів буде оприлюднений для громадського обговорення.

Загалом список буде складатись на 80% з нових облич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *