У Чернівецькій області суд призначив покарання у вигляді трьох років умовного ув’язнення чоловікові, який восени 2018 року збив на смерть велосипедиста.

Як зазначається у судовому вироку, дорожньо-транспортна пригода сталася в Сторожинці 8 листопада.

Обвинувачений, рухаючись вулицею Богдана Хмельницького на швидкості не менше 78,1 км/год, здійснив виїзд на смугу зустрічного руху та збив чоловіка, який перетинав проїжджу частину дороги. Внаслідок наїзду пішохід помер.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю. У вчиненому розкаявся, попросив вибачення у потерпілої і просив не позбавляти його волі, щоб мати можливість заробити кошти для відшкодування потерпілій шкоди, а також врахувати, що має чотирьох малолітніх дітей.

Сторожинецький районний суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавлення права керування транспортними засобами на два роки.

Водночас суд звільнив обвинуваченого від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов’язки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *