У нас нова рубрика – “Чорний піар: під прицілом…”. У ній будемо публікувати матеріали від кандидадатів, проти яких опоненти починають лити бруд, поширювати фейки та замовні матеріали. До місцевих виборів трохи більше тижня, а в рубриці є вже перший кандидат, який опинився “під прицілом”. Це народний депутат України 8 скликання Іван РИБАК. На своїй сторінці у фейсбуці він повідомив про те, що буковинцям почали надходити смс-ки сумівного змісту:

“УВАГА!

Усіх, кому небайдуже аби ці вибори пройшли чесно, прошу максимально поширити цю інформацію!

Ще раз вітаю усіх з святом, але для мене день розпочався точно неприємно. Знайомі повідомили мені, що проти мене та нашої команди «Партії ЧЕРНІВЧАН» опоненти розпочали вкидати «чорнуху». Недоброзичливцями розповсюджуються СМС повідомлення від імені компанії «Укрколект» про нібито мою причетність до якихось оборудок в УКРСИББАНКу та виклик на допит (невідомо куди) абонентів, яким надійшло таке повідомлення.

Прошу усіх небайдужих, кому надійшло таке повідомлення, повідомити мене за телефоном 0503308802, аби я міг звернутися до Нацполіції з заявою щодо розслідування справи по розповсюдженню неправдивої інформації та притягненню винних до відповідальності.

P.S. У 2019 році під час виборів вже був схожий прецедент коли мої опоненти за допомогою смс розсилок розповсюджували недостовірну інформацію і це коштувало тоді мені мандату,” – написав у ФБ Іван РИБАК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *