Традиційно до Дня Святого Миколая благодійний фонд “Великі серця” організував акцію для дітлахів, які лікуються у онковідділенні. За кілька днів до свята вони надіслали листи, в яких розповіли про власні мрії. Разом із небайдужими людьми благодійники втілили ці мрії. І на свято завітали до малечі з подарунками.

“Надзвичайно насичений та добрий на дитячі посмішки день. В свято, коли дітки найбільше чекають дива – завітали в гості до онкохворих діток. Попри свої найзаповітніші мрії: БУТИ ЗДОРОВИМИ ТА ЩАСЛИВИМИ, дітки написали нам також листи з побажаннями подарунків. Завдяки нашим чарівникам, фонд “Великі серця” втілив понад 20 дитячих мрій онкохворих дітей цього дня.

Не всі дітки написали листи, однак кожна дитина залишилася з подарунком: дітки стаціонару, малеча, яка в цей день прийшла на консультації до лікарів та хіміотерапію…

Це і електросамокат, і машинки на радіокеруванні, і роботи-конструктори, великі ляльки, потяги, інтелектуальні ігри, бакугани, багато книжечок, навіть айфон. І багато-багато солодощів та фруктів.
Нехай ми і не можемо одним помахом чарівної палички зробити щасливими і здоровими всіх цих діток, але кожна їх позитивна емоція та віра в те, що мрії здійснюються – допомагає боротися з важкою хворобою”, – написав у ФБ керівник проєкту Олександр КОРКОЇЛ. 

Відеозвіт від “Медіаплатформи 24”.

День Святого Миколая 2019: мрії збуваються (ВІДЕО)

Традиційно до Дня Святого Миколая благодійний фонд "Великі серця" організував акцію для дітлахів, які лікуються у онковідділенні. За кілька днів до свята вони надіслали листи, в яких розповіли про власні мрії. Разом із небайдужими людьми благодійники втілили ці мрії. І на свято завітали до малечі з подарунками."Надзвичайно насичений та добрий на дитячі посмішки день. В свято, коли дітки найбільше чекають дива – завітали в гості до онкохворих діток. Попри свої найзаповітніші мрії: БУТИ ЗДОРОВИМИ ТА ЩАСЛИВИМИ, дітки написали нам також листи з побажаннями подарунків. Завдяки нашим чарівникам, фонд "Великі серця" втілив понад 20 дитячих мрій онкохворих дітей цього дня.Не всі дітки написали листи, однак кожна дитина залишилася з подарунком: дітки стаціонару, малеча, яка в цей день прийшла на консультації до лікарів та хіміотерапію…Це і електросамокат, і машинки на радіокеруванні, і роботи-конструктори, великі ляльки, потяги, інтелектуальні ігри, бакугани, багато книжечок, навіть айфон. І багато-багато солодощів та фруктів.Нехай ми і не можемо одним помахом чарівної палички зробити щасливими і здоровими всіх цих діток, але кожна їх позитивна емоція та віра в те, що мрії здійснюються – допомагає боротися з важкою хворобою", – написав у ФБ керівник проєкту Олександр КОРКОЇЛ. Відеозвіт від "Медіаполатформи 24".

Опубліковано Буковина 24 Пʼятниця, 20 грудня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *