У цьому відеоролику ми розкажемо про дзюдо. Діти, які займаються цим видом спорту, показують хороші результати на різних міжнародних змаганнях. Крім того, вони дисципліновані, здорові та спортивно підтягнуті. Батькам, які ще не визначилися, яким видом спорту має займатися їхні донька чи син – рекомендумо переглянути це відео.

На одному з останніх турнірів, який відбувся нещодавно у Болгарії, дзюдоїсти СК “Лідер” здобули 4 нагороди – 2 золоті та 2 бронзові медалі. Спортсмени розповіли, як зуміли опинитися серед призерів та чим допомагає їм заняття дзюдо у повсякденному житті.

Дмитро ЛАЗОРЕНКО: "Батькам, які ще думають, куди віддати свою дитину, я би радив записати її на дзюдо" (PR)

У цьому відеоролику ми розкажемо про дзюдо. Діти, які займаються цим видом спорту, показують хороші результати на різних міжнародних змаганнях. Крім того, вони дисципліновані, здорові та спортивно підтягнуті. Батькам, які ще не визначилися, яким видом спорту має займатися їхні донька чи син – рекомендумо переглянути це відео.На одному з останніх турнірів, який відбувся нещодавно у Болгарії, дзюдоїсти СК "Лідер" здобули 4 нагороди – 2 золоті та 2 бронзові медалі. Спортсмени розповіли, як зуміли опинитися серед призерів та чим допомагає їм заняття дзюдо у повсякденному житті.

Опубліковано СПОРТ 24 Середа, 27 листопада 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *