Нещодавно у Львові відбувся турнір “Імпульс”, який зібрав понад 200 учасників з різних областей. Із Чернівців змагалися спортсмени клубу “TAY-SEN”.

“Одна вихованка на цьому турнірі стала третьою, а інша отримала спеціальний приз за те, що боролася із хлопцями, оскільки в її категорії не було дівчат”, – розповів журналістам “СПОРТ 24” тренер Ілля Паскарюк.

Діти, які приходять в спортзал, додають з кожним місяцем. Займаючись дзюдо, вони міняються просто на очах. Стають витривалішими, підтягнутими та сильнішими, розповів тренер.

ДВІ ДЗЮДОЇСТКИ З ЧЕРНІВЦІВ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ТУРНІРІ У ЛЬВОВІ (ВІДЕО)

Нещодавно у Львові відбувся турнір "Імпульс", який зібрав понад 200 учасників з різних областей. Із Чернівців змагалися спортсмени клубу "TAY-SEN"."Одна вихованка на цьому турнірі стала третьою, а інша отримала спеціальний приз за те, що боролася із хлопцями, оскільки в її категорії не було дівчат", – розповів журналістам "СПОРТ 24" тренер Ілля Паскарюк.Діти, які приходять в спортзал, додають з кожним місяцем. Займаючись дзюдо, вони міняються просто на очах. Стають витривалішими, підтягнутими та сильнішими, розповів тренер.

Опубліковано СПОРТ 24 Середа, 29 січня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *