Відбудеться він у Чернівцях. Призовий фонд – 32 000 гривень

Організатори підготували дистанції: 2 км, 5 км, 10 км та титульну дистанцію 21,1 км. Також будуть забіги для найменших – це 100, 500 і 1000 метрів для дітей до 14-ти років. Грошовий фонд у цьому році  –  32 000 грн, які між собою розділять переможці серед жінок та чоловіків на дистанціях: 5,10 та 21,1 км. Також в цьому році оновили браслети, медалі, рюкзаки та футболки забігу!


З цікавинок забігу – як завжди запальна підтримка на трасі, освіжаючий душ, бануш на фініші та ще смаколики, які організатори поки тримають в таємниці.


Як завжди на Півмарафон до Чернівців з‘їзджаються спортсмени з усієї України та близького зарубіжжя: Молдови, Румунії, Польщі. Географія учасників –  дуже широка, тому для гостей міста два дні проведуть безкоштовні екскурсії містом.


Старт та фініш Півмарафону відбуватимуться на Соборній площі, де вже з 18-го травня буде стояти сцена, проводитиметься Спортивний Ярмарок та видача стартових пакетів учасників. Також можна буде пройти додаткову реєстрацію на місці.Онлайн реєстрація триває до 17-го травня включно на сайті: http://chernivtsihalfmarathon.cv.ua/


Траса Півмарафону проходитиме від Соборної площі по Героїв Майдану, Проспект Незалежності, Небесної Сотні, Федьковича, через парк ім.Т.Г.Шевченка, Садова, Кордуби, Поповича і знову на Соборній площі. Це коло в 7 км. Таких півмарафонці долатимуть 3 кола відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *