Олігархи проти народу!
Рада майже розпущена. Як вона працювала – оцінку дадуть виборці, а щодо себе особисто, то я працював для людей і країни. Але сьогодні мене та моїх колег хочуть втягнути у відверту авантюру. Я на антинародну політику не підписувався тому даю слово моїм виборцям, що і зараз такі рішення підтримувати не буду. 
Що ж, збуваються найгірші прогнози.

Під час інавгурації Президент Зеленський закликав Парламент проголосувати за зміну виборчої системи і запровадити «ВІДКРИТІ списки». Я щиро аплодував цьому. Але представники олігархату чомусь в його словах почули інше. Нове МАЙБУТНЄ стає старим минулим. Нас «нагинають» повернутися до старої, олігархічно-партійної виборчої системи за пропорційними списками, а в назві закласти брехню про відкритість. 
Цю систему видумали олігархи у 90-х роках, які через неї заводили у стіни Верховної Ради своїх людей та викуплених заздалегідь партійних функціонерів. Крім того, пропонується знизити прохідний бар’єр, аби проштовхнути у Раду малорейтингові, здебільшого антидержавницькі партії. Українці не будуть мати своїх представників у Верховній Раді. Головне те, що у такий спосіб Верховна Рада України може бути сформована виключно за рахунок ставлеників олігархів. Жодної участі простий виборець, пересічний українець у формуванні такої “еліти” не братиме. У нього будуть відібрані всі важелі впливу на Верховну Раду, які могла б дати відкрита система.
На практиці це означає, що, наприклад, 202 округ на Буковині у моїй особі бачитиме останнього народного депутата підзвітного людям. Останнього, який приїде на округ і відзвітує як за роботу Верховної Ради, так і за свої дії. 
Ви цього хотіли?

P.S. Ми з колегами підготували звернення до Голови ВРУ аби він не допустив цієї помилки”, – написав на своїй сторінці у ФБ Іван РИБАК.

НАГАДАЄМО:

Представник депутатської групи партії “Відродження” нардеп Віталій Хомутиннік зазначив, що Зеленський запропонував скасувати мажоритарну виборчу систему та знизити бар’єр проходження до Ради до 3%. Крім того, обговорювалися пропозиції щодо імперативного мандату.

Про це він розповів після консультації з президентом України Володимиром Зеленським, передає Еспресо.TV.

“Президент запропонував змінити закон про вибори народних депутатів і внести коротенький законопроект із кількома правками. Перша правка – це скасувати мажоритарну систему, друга правка – знизити бар’єр до 3%. Ще дискутувалася третя правка – вона була запропонована від фракцій – це уточнення норм про імперативний мандат”, – сказав Хомутиннік.

Як відомо, команда Президента планує провести дострокові парламентські вибори 21 липня.

Водночас на зустрічі Президента з главами фракцій ВР йшлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системита зниження прохідного бар’єра до 3%.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *