Іван Рибак в ефірі телеканалу ТВА наголосив, що працюючи в українському парламенті, він завжди намагався створити нову якість народного депутата. Не людини, яка з печерських пагорбів пасивно споглядає на своїх виборців. А саме справжнього народного обранця, який постійно працює з людьми у своєму виборчому окрузі.

“Я чесно відвідував пленарні засідання ВР, засідання свого профільного комітету. Всі тижні, що передбачені для роботи з виборцями, я постійно  працював у Кіцманському, Путильському, Вижницькому, Сторожинецькому районах Чернівецької області. Я по десять разів бував в одних і тих самих містах, селах таселищах. Я знаю більшість місцевих жителів за їх іменами та прізвищами, постійно спілкуюся з ними і в телефонному режимі. Мені вдалося налагодити чітку комунікацію з виборцями, що дає можливість сьогодні впевнено вдруге балотуватися до українського парламенту. І спокійно дивитися людям в очі”, – заявив Іван Рибак.

Він наголосив, що прямим обов’язком народного депутата є працювати на виборчому окрузі, постійно здійснювати особисті прийоми громадян, оперативно реагувати на їхні звернення та звітувати перед своїми виборцями.

“За ці роки я отримав 2 тисячі 730 таких звернень. Понад 365 депутатських запитів озвучено в українському парламенті. І переважна більшість їх стосувалася проблематики саме мого виборчого округу. Я сотні разів виступав з трибуни Верховної Ради, звертався до Уряду  саме з приводу проблем Вижницького, Путильського, Кіцманського, Сторожинецького районів Чернівецької області. Це той бекграунд, з яким я знову балотуюся на виборах.

І це неправда, що українському виборцю нині не цікава політична проблематика, питання національної безпеки та оборони, культури і освіти. Ми всі сьогодні прагнемо, щоб наша Українська держава залишалася цілісною та незалежною. Зі своєю самобутньою культурою, мовою, історією.

Неправдою є і те, що для людей головнішою є соціальна тематика, яка дуже популістично була використана на президентських виборах. Але пізніше було продемонстровано, що ключові питання наразі непідйомні для нової влади, а не підкріплені реаліями обіцянки – виконати неможливо. Тому зараз практично перейшли на безцеремонну рекламну накачку українського виборця, використовуючи технології інтернет-магазинів та мережового маркетингу. На цьому тлі, на жаль, боротьби ідеологій практично не залишилося. Зараз, можливо, лише одна, чи дві партії мають ідеологічне забарвлення. Ідеології інших розмиті.

Ми ж з моїми колегами-депутатами, які представляють Буковину в українському парламенті, протягом останніх чотирьох років створили абсолютно іншу модель роботи народного депутата. Вона базується на співпраці з органами виконавчої влади, у першу чергу з Урядом, а тому є ефективною. І ця модель дала нам можливість посприяти в оновленні та капітальному ремонті великої кількості дитячих садочків, шкіл, мистецьких закладів освіти, закладів охорони здоров’я та культури”, – наголосив Іван Рибак.

Зокрема, парламентар розповів про реалізацію амбітного проекту на Кіцманщині, де було проведено капітальний ремонт шкільного басейну у с. Шипинці. Ще в 2014 році вартість робіт становила 4 мільйони гривень, а у у 2018-2019 роках всі необхідні роботи вдалося провести лише за 2 мільйони гривень.

“І сьогодні вже 800 дітей зі всіх сусідніх населених пунктів записалися на плавання у цей басейн. Там високо поставлене питання щодо тренерського складу, оздоровчих технологій, медичного забезпечення.

Зараз такі плани є і щодо Вижниці. Я переконаний, що цей край взагалі має стати центром розвитку туристичної галузі. Вже є виділені кошти з державного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва у місті спортивного басейну за олімпійськими стандартами.

А ще потрібно допомогти людям завершити реконструкцію кінотеатру імені Івана Миколайчука у Кіцмані, який може стати новиим культурним простором та залучити туристів в район. 

У Сторожинці треба ефективно розвивати деревообробку та переробку сільгосппродукції. Цей край може стати розвиненим промисловим центром, бо це найбільший район області. А сьогодні, коли я відвідую підприємства деревообробної промисловості, то люди напряму дякують і мені, і іншим депутатам за те, що ми зупинили хаотичний вивіз лісу-кругляку за кордон. Створивши мотивацію для місцевого бізнесу. Бо цей закон дав можливість українським виробникам отримати якісну сировину. У Красноїльську, наприклад, вже виробляються якісні меблі. І це є реальні робочі місця для людей тут, в Україні. Це можна побачити і до цього можна доторкнутися.

А Путильщина повина отримати новий пункт пропуску, який з’єднає Україну з ЄС, і по якому приїдуть інвестиції, туристи, нові смарт-спеціалізації, нові робочі місця. І одним з ключових завдань там є будівництво нових доріг. 

Нагальної роботи багато. Але, найперше, 21 липня ми повинні голосувати відповідально і мудро. Не ведучись на голий популізм. Бо ми голосуємо за своє майбутнє”, – підкреслив Іван Рибак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *