Сьогодні, 4 жовтня, в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбулася виставка робіт Лариси Дем’янишиної “Ізвори…”.

Назва виставки була обрана не випадково, адже у селищі, де народилася мисткиня, так називали джерела. Художниця при створенні картин виставки працювала в різних техніках: живопис, графіка, вільний розпис по шовку.

Картини Лариси Дем’янишиної побували на виставках в різних країнах світу та у багатьох містах України, однак у Чернівцях вони представлені вперше.

Лариса Дем’янишина, художниця:


«Гадаю, ми з Чернівцями ще зустрінемося. Основна проблема, яка завжди переді мною постає, як і перед будь-яким іншим художником, — це перевезення картин. Це складно і фінансово затратно.

Однак, я уже отримала запрошення від інших краєзнавчих музеїв влаштувати свою експозицію в інших містах України, зокрема, мене запросили в Черкаси».

На виставці представили майже 100 картин пані Лариси. Деякі з них на історичну та релігійну тематику, деякі – на більш сучасні теми.

Лариса Дем’янишина, художниця:
«Я постійно шукаю себе. Ви бачите, що в цій серії зібрані картини на різну тематику різних років. Сьогоднішня зустріч надихає мене і хто знає куди мене це натхнення приведе».

фото: Іванна Шевчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *