4 вересня заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Ігор Доголіч представив особовому складу Кельменецького відділу та Сокирянського відділення поліції нових керівників.


На посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Кельменецького відділу поліції призначено підполковника поліції Романа Бандуряка. Правоохоронець несе службу в органах внутрішніх справ з 2006 року. Неодноразово мав заохочення в роботі, а також нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Сокирянське відділення поліції тепер очолює підполковник поліції Андрій П’ятницький. Раніше керував Кельменецьким відділом поліції. Свою діяльність розпочав з посади оперуповноваженого, а згодом очолював карний розшук у різних територіальних підрозділах. Загалом підполковник поліції має 15 років стажу служби в органах внутрішніх справ.

Ігор Доголіч акцентував увагу особового складу Кельменецького та Сокирянського підрозділів поліції на неухильному дотриманні поліцейськими дисципліни та законності і побажав новопризначеним керівникам успіхів у роботі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *