Журналіст Василь Забродський став свідком передачі у пункті пропуску “Порубне” хабара у розмірі… 5 євро. Сума, звичайно, невелика, навіть смішна. Але факт залишається фактом – корупція ще не поборена.

ФОТО: Василь Забродський, ФБ

“Сьогодні я вже встиг зробити добру справу. Зекономив бідному румуну 5 євро. А історія була така: Стою в черзі на кордоні в Порубному. Попереду йде огляд автотранспорту. Якимось чином я опинився біля румуна з прикордонником саме в той момент, коли водій протягнув службовцю талон для відмітки. А під талоном купюра в 5 євро. Може й інша, але по коліру таки 5 євро. Я з обуренням запитую за що гроші? А воно, це чмо, мені в очі каже що грошей нема. Я показую на руку і гроші, він віддає румуну талон з купюрою і починає відходити від авто. Далі невеличкий шкандаль. Але обурило не тільки намагання виставити мене тупим сліпаком, а ще й кругова порука. Викликаний на місце начальник був більше обурений моєю поведінкою і чому я не в своєму авто, ніж хабарництвом свого підлеглого.
Все ця ситуація зафільмована на відеореєстраторі мого авто, і я можу підтвердити кожне своє слово. Крім того, що під талоном була купюра. Реєстратор цього не бачить. 
Не здивуюсь, якщо завтра ці МУДАКИ стверджуватимуть що я вчинив скандал, бо намагався проїхати без черги, чи ще чомусь. 
Але найбільше обурює, що ці хабарники потім приходять на сесії міськради вибивати безкоштовну земельну ділянку під забудову житла, рвучи на собі однострої як герої АТО. 
PS. Сподіваюсь на зворотньому шляху мені не підкинуть до авто чогось забороненого”.

Нагадаємо, нещодавно під час робочого візиту на Буковину прем’єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував, що на початку листопада в Чернівецькій області запрацює нова митниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *