10-11 квітня 2021 року у місті Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Участь у змаганнях взяли 158 атлетів і атлеток з 16 регіонів України.

Власов Анатолій Герасимович – президент клубу Майстрів легкої атлетики Чернівецької області, срібний призер Чемпіонату світу з метального п’ятиборства, бронзовий призер Чемпіонату світу з метання ваги, багаторазовий срібний призер Чемпіонатів Європи і європейських ігор з метального багатоборства, з метання диску, штовхання ядра, здобув два «золота» (метання диска і ваги) та одне «срібло» (метання молота) у категорії «МАСТЕРС» (Ч., 65-69 р.).

Анатолій Герасимович зазначає, що хотів би, щоб якомога більше спортсменів долучалися до ветеранського легкоатлетичного руху, адже він нині активно розвивається.

«Спорт і рух продовжують наше життя, забезпечують активне довголіття, допомагають зміцнити імунітет. А сильний імунітет – це захист від усіх вірусів та інфекцій, що дуже актуально в нинішній складний час», – зазначив призер чемпіонату Анатолій Власов.

Про це повідомив начальник Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр ПОГОДІН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *