У Києві відбулися міжнародні змагання, які стали першим етапом відбору в молодіжну збірну України з карате. Троє вихованців СК “Лідер” стали на цьбому турнірі першими і тепер готуються до наступного етапу, який відбудеться у Будапешті. Якщо пройдуть і там, то матимуть шанс виступити на Чемпіонаті світу у Чилі.

Змагання з карате “Sen Bin Karate Open 2019” відбуваються традиційно щороку у Києві. Цього разу вони зібрали близько 800 спортсменів з різних регіонів України – Чернівців, Харкова, Житомира, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Ужгорода та інших. Усього в змаганнях взяли участь представники 61 клубу.

“Сьогодні в Києві проходив Sen-bin Cup 🏆 та 1-й етап відбору в молодіжну збірну України з карате ! 
Наші результати :

🥇- 60 Стефанюк Віктор 
🥇 – 75 Пилипюк Євген
🥇 – 84 Заплітний Андрій 
🥈- 75 Карась Олександр
🥉+ 84 Подря Ілля
🥉- 63 Ленський Олександр
🥉- 75 Жижій Андрій

Вітаємо всіх чемпіонів та призерів змагань!!!! , – розповів “СПОРТ 24” президент клубу “ЛІДЕР” Олександр Пікулін.

"Минулими роками було 2 золота, тепер вже 3": успішний виступ спортсменів "Лідер" у Києві

У Києві відбулися міжнародні змагання, які стали першим етапом відбору в молодіжну збірну України з карате. Троє вихованців СК "Лідер" стали на цьбому турнірі першими і тепер готуються до наступного етапу, який відбудеться у Будапешті. Якщо пройдуть і там, то матимуть шанс виступити на Чемпіонаті світу у Чилі.Змагання з карате “Sen Bin Karate Open 2019” відбуваються традиційно щороку у Києві. Цього разу вони зібрали близько 800 спортсменів з різних регіонів України – Чернівців, Харкова, Житомира, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Ужгорода та інших. Усього в змаганнях взяли участь представники 61 клубу.“Сьогодні в Києві проходив Sen-bin Cup 🏆 та 1-й етап відбору в молодіжну збірну України з карате ! Наші результати :🥇- 60 Стефанюк Віктор 🥇 – 75 Пилипюк Євген🥇 – 84 Заплітний Андрій 🥈- 75 Карась Олександр🥉+ 84 Подря Ілля🥉- 63 Ленський Олександр🥉- 75 Жижій АндрійВітаємо всіх чемпіонів та призерів змагань!!!! , – розповів “СПОРТ 24” президент клубу “ЛІДЕР” Олександр Пікулін.

Опубліковано СПОРТ 24 Пʼятниця, 6 вересня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *