Як ми вже повідомляли, збірна України стала найкращою командою на 71-му престижному міжнародному турнірі “Странджа-2020”. Українські боксери завоювали десять нагород на змаганнях у столиці Болгарії – чотири золоті, одна срібна і п’ять бронзових медалей. 
Загалом, на турнірі “Странджа-2020” у Софії боксували більше 300 боксерів із 30-ти країн. Змагання тривали з 21 до 25 січня і стали своєрідною підготовкою спортсменів перед кваліфікаційними стартами на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020.

Степан Грекул з Шипинців отримав срібну нагороду у турнірі. У фінальному поєдинку спортсмен, спільно з тренерським складом вирішив на брати участь.

“Это было взвешенное решение! Мы посоветовались и со Степаном, и с тренерским составом и принимая во внимание то что, на носу квалификационные старты в Лондоне, мы решили, что лучше сняться с финала в турнире. Дабы поберечь здоровье и силы Степана для новых вершин!”, – говорить президент Чернівецької обласної федерації боксу Володимир Загурський, а також додає: “Степан максимально выполнил возложенную на него задачу в этом турнире. Он показал очень высокий результат. Это впервые, за всю историю турнира Буковинец вышел в финал! Очень серьёзный результат показал наш боксёр, это огромный плюс как для него, так и для федерации.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *