12 серпня у селі Магала Новоселицького району під час відпочинку на озері потонув 53-річний місцевий житель. Чоловік відпочивав біля водойми зі знайомими. Вирішивши скупатись, він зайшов у озеро та через певний час зник під водою. Очевидці кинулися на допомогу чоловікові. Проте їх зусилля виявилися марними. Їм вдалося підняти тіло вже без ознак життя. Тіло потопельника направили на судово-медичну експертизу міста Новоселиця для встановлення остаточної причини смерті.

Інший нещасний випадок на воді стався у селі Кам’янка Глибоцького району. У цьому населеному пункті у річці Сірет місцеві мешканці виявили тіло жінки та підняли на берег. Її особа на даний час встановлюється, тіло загиблої направлено на судово-медичну експертизу міста Чернівці.

За оперативними даними, станом на 12 серпня, на водних об’єктах України від початку місяця загинуло 77 осіб, з них — 3 дітей. Вдалося врятувати 34 людини, у тому числі 4 дитини.

Зокрема, лише минулої доби на водоймах загинуло 10 людей.

На щастя, вдалося врятувати 6 осіб, серед них — 1 дитину.

Щоб нагадати буковинцям, як потрібно поводити себе біля водойм, рятувальники Чернівецької області 11 серпня побували у визначених місцях відпочинку в селах Бояни та Магала. Надзвичайники оглянули рятувальні пости, наявність на них всього необхідного обладнання. Увагу відпочивальників на пляжах фахівці акцентували на дотриманні правил безпеки під час купання. Окремо рятувальники звернулися до батьків і наголосили їм ні на хвилину не залишати дітлахів без нагляду, оскільки дитяча поведінка є непередбачуваною. Також було проведено інструктаж з працівниками рятувальних постів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *