На кордоні з ЄС прикордонники Чернівецького загону локалізували трубопровід для переміщення сигарет. 


Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, вчора, 9 вересня, близько півночі, прикордонним нарядом відділу «Порубне» виявлено прим’ятість трави поблизу кордону з Румунією. Оглянувши прилеглу місцевість охоронці кордону натрапили на недобудований трубопровід, який пролягав неподалік загороджувального паркану, в бік кордону.

Прокладені ґрунтові комунікації з каналізаційних труб, сягали близько 10 метрів. 


Згодом стражі кордону знайшли й решту матеріалів для подальшого будівництва трубопроводу, які неподалік були добряче замасковані. Крім труб, копачі залишили бухту синьо-жовтої нитки на 120 метрів, за допомогою якої скоріш за все мали перетягувати свій товар через кордон. 


Аби познайомитися з трубопрокладчиками, прикордонники виставили додаткові прикордонні наряди. Вже на світанку, 10 вересня, вони затримали двох місцевих мешканців Глибоцького району. Останні, мабуть, продовжити роботи над прокладання майбутнього контрабандного каналу. Адже, в автомобілі «БМВ», польської реєстрації, яким прибули хлопці прикордонники виявили необхідний інвентар. 


За попередньою інформацією чоловіки прокладали трубопровід через українсько-румунський кордон для подальшого переміщення сигарет, а можливо й іншого товару до Румунії.


За порушення законодавства прикордонних питань, одного із затриманих прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *