У селі Рухотин Хотинського району чоловік у масці на голові та з ножем у руках зайшов до будинку самотньої літньої жінки та погрожуючи ножем, змусив її віддати усі гроші – 430 гривень.

За це чоловіка засудили до 7,5 років тюрми. Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

9 травня близько 12-ї години дня цей чоловік напав на одиноку 71-річну жінку. Він у масці-шапці з прорізами на очах та з ножем у руках зайшов через незачинені двері до будинку своєї односельчанки.

Погрожуючи ножем, він почав вимагати у неї тисячу гривень. Проте, жінка сказала, що зараз у неї немає грошей, так як цього ж року в неї викрали всі гроші та побили. Така відповідь не сподобалась нападнику і він почав душити жінку.

Під час боротьби та погроз нападник порізав постраждалій палець. Крім того, він знайшов у будинку молоток та погрожував убити жінку цим молотком. Тоді вона сказала нападнику, що в кишені куртки мають бути якісь гроші.

Він дістав звідти 400 гривень, ще 30 взяв зі столу та вибіг з будинку.

В суді обвинувачений не визнав своєї вини та усе заперечував. Проте, покази свідків, відбитки пальців у будинку потерпілої та речі, які виявили під час затримання чоловіка та інші докази зібрані у суді, доводять його вину у скоєному нападі.

Таким чином, суд визнав чоловіка винним в розбійному нападі та призначив йому 7 років і 6 місяців позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *