За вихідні порушники завдали майже 5 тисяч гривень збитків, повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль. 28 вересня на Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Слобідка Малинівецька Кам’янець-Подільського району Хмельницької області зафіксовано грубе порушення правил рибальства.

Громадянин здійснював вилов риби “кружками” в кількості 15 шт. Встиг виловити 8 екземплярів коропа загальною вагою 20 кг. Завдав збитки на суму 2 448 грн.

Цього ж дня затримано порушника, який виловлював рибу з берега однією сіткою (10 м). Інцидент стався на Дністровському водосховищі поблизу с. Устя Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Чоловік виловив один кілограм риби: шість пліток та п’ять окунів. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 595 грн.

Згодом рейдова група задокументувала аналогічне порушення на Дністровському водосховищі поблизу с. Бернове Кельменецького району Чернівецької області. У громадянина вилучено одну сітку та 10 екземплярів ляща загальною вагою 9 кг. Завдано збитків у розмірі 1 700 грн.

29 вересня на Господарському ринку в смт Кельменці Чернівецької області затримано громадянина, який здійснював продаж водних біоресурсів, без відповідних документів. При цьому, у чоловіка виявлено 12 кг товстолоба та 10 кг коропа. На вищевказаних осіб оформлено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4.ст. 85 КУпАП та ст. 88 – 1 КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *