Вчора, 7 серпня, під час сесії обласної ради були прийняті зміни до бюджету.

«Левова частка змін, що внесено, викликана необхідністю якнайшвидшого звернення процесу будівництва в області амбулаторій загальної практики сімейного медицини, на що передбачено понад 54 млн. грн. Ще 24,5 млн. грн. спрямовано місцевим бюджетам на забезпечення новозбудованих та наявних закладів службовим автотранспортом і телемедичним обладнанням. Це сприятиме підвищенню рівня надання медичних послуг для сільського населення», – повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА

Кошти було направлено на:

Ремонт і придбання медичного обладнання – майже 2,5 млн грн. Фінансування ремонтних робіт з підготовки бюджетних закладів обласного рівня до опалювального сезону – понад 4 млн грн. Завершення ремонтних і будівельних робіт на окремих об’єктах соціально-культурної сфери – близько 1,5 млн грн.

За рахунок як коштів обласного бюджету, буде створено оперативно-диспетчерську службу у Центрі екстреної медичної допомоги.

Як зазначив під час виступу в. о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк, усі запропоновані ОДА зміни дають можливість належно підготувати обласні бюджетні заклади до роботи в осінньо-зимовий період, ввести в експлуатацію окремі сільські амбулаторії, інфекційне відділення Путильської ЦРЛ, відкрити Іспаську дитячу дошкільну установу, зміцнити матеріально-технічну базу окремих обласних комунальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *