Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прибув до Чернівецької області. Супроводжують прем’єр-міністра голова Державної митної служби  Максим Нефьодов та місцеві чиновники. Олексій Гончарук проінспектував міжнародний пункт пропуску “Порубне. Зокрема він цікавився станом справ на вантажному терміналі та подивився його обладнання і техніку.

ФОТО: Чернівецька ОДА

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час своєї робочої зустрічі на міжнародному пункті пропуску “Порубне” двічі цікавився долею керівника Чернівецької митниці ДФС Миколи Салагора.

Як передає кореспондентка molbuk.ua, спершу Гончарук задав запитання працівникам митниці, що робити із Салагором.

ФОТО: Чернівецька ОДА

На це прем’єр-міністру відповіли, що він має вирішувати.

“Ми вже вирішили”, – сказав Гончарук.

Пізніше у ході екскурсії на МПП “Порубне”, Гончарук задав запитання прокуророві Чернівецької області Олегу Соболю, чи відомо йому, хто такий Салагор.

“Ви ж уже давно працюєте. Роки два. Хто такий пан Салагор, вам відомо?”, – спитав глава уряду.

Соболь дав відповідь: “Керівник митниці”.

Гончарук продовжив:

“А скажіть мені, будь ласка. Ми просто приїхали, тут така гарна земля, такі гарні люди, непогано обладнаний пропускний пункт, а “контрабас” “валить”. Цифри нам показують, що він не зупиняється. Як так відбувається? Той же Слон, Кушнір… Знаєте?”.

На цю репліку прокурор відповів, що “ці прізвиська він знає”.

“І як?”, – запитав Гончарук.

Соболь йому сказав, що “є кримінальні провадження”.

“А толку?”, – продовжив задавати питання прем’єр-міністр.

“Є там проблеми, є питання. Ви ж розумієте, всі ці матеріали, які оперативні підрозділи мають документувати… Всі матеріали, які поступали протягом того часу, були зареєстровані. І їх не так багато. Минулого року доправили до суду три провадження відносно інспекторів митниці, цього року – одне провадження. Ще на сьогодні ми маємо 5 проваджень, і слідство здійснює СБУ – три. А ми здійснюємо процесуальне керівництво”, – сказав О. Соболь.

Пізніше в розмову втрутився керівник Державної митної служби Максим Нефьодов.

“Хоч одне доведено до якихось наслідків?”, – запитав він.

“Ті три, які доведено до суду, є вироки судів. Але там вироки – штрафи, покарання незначні”, – відповів йому прокурор області.

Наприкінці бесіди прем’єр-міністр іронічно зауважив:

“Коротше, жодна організована злочинність не постраждала”.

ФОТО: Чернівецька ОДА

Нагадаємо, візит прем’єр-міністра України Олексія Гончарука на Буковину змістився на кілька годин. Через сильний туман літак не міг  вилетіти з Борисполя у Чернівці. 

ДЖЕРЕЛО: Молбук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *