Громадська організація «Народ України проти корупції» отримала відповідь від інформаційного управління апарату Верховної ради щодо офіційних відряджень голови парламентського комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуг Андрія Геруса (“Слуга народу”) за кордон.

Як випливає з відповіді на інформаційний запит, надісланої нам за підписом керівника управління Тараса Пастушенка, пан Герус протягом 5-6 листопада перебував в офіційному відрядженні в Берліні (ФРН). Згідно з документом, мета цього оплачуваного платниками податків закордонного відрядження депутата — «участь у парламентському сніданку з членами Німецького Бундестагу». 

Нагадаємо, 6 листопада в залі офіційних делегацій аеропорту «Бориспіль», куди після сніданку з німецькими депутатами повернувся Андрій Герус, відбувся феєричний бій між ним і лідером Радикальної партії України Олегом Ляшко. Причиною бою стали дії Андрія Геруса задля відновлення імпорту електроенергії з Росії в інтересах Ігоря Коломойського та, як наслідок — відновлення залежності вітчизняної енергосистеми від країни, яка прагне знищити нашу державу. За оцінками різних спостерігачів, перемогу (принаймні, моральну) у епічній битві з паном Герусом отримав пан Ляшко — як мінімум, про нього знову хтось почав говорити).


«Тобто спочатку ця людина (А. Герус) в інтересах Ігоря Коломойського сприяє відновленню імпорту електрики з Росії — країни, яка за будь що намагається нас знищити всіма можливими засобами; згодом ця ж людина-депутат для чогось летить снідати в Берлін із місцевими депутатами, а повернувшись в Україну, в залі офіційних делегацій отримує по писку від Ляшка, — зауважує голова громадської організації Геннадій Москаль. — Мені здається, тут доречно поставити одне-єдине запитання: а за чий рахунок банкет?»


«Виборці подібних «слуг народу» вже поступово починають розуміти, що епоха бідності, як їм і обіцяли, таки закінчилася; тільки закінчилася вона не для народу, а для його «слуг», вірніше — слуг Коломойського й самого олігарха, — підкреслив Г. Москаль. — З часом подібне розуміння прийде й щодо інших обіцянок «СН». І коли люди побачать, як красиво їх «розвели» «нові обличчя» — ці ж самі обличчя почнуть так само «рихтувати», як і обличчя Геруса — і в залах офіційних делегацій аеропортів, і в Конча-Заспах, і по дорозі до коханок, замовлених завдяки діджиталізації прямо з парламенту, і, можливо, навіть в темних кулуарах Ради. Боюся, народ таки спитає зі своїх слуг, і комусь буде боляче», — резюмував Геннадій Москаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *