Слідчі встановили, що 43-річний мешканець Івано-Франківської області, будучи раніше судимим за бандитизм та розбій, очолив групу зі ще трьох інших осіб у листопаді 2018 року, до складу якої залучив добре знайомих та близьких друзів, для здійснення розбійних нападів на громадян.

Серед учасників угрупування був і 43-річний буковинець, саме він підшукав заможну сім’ю з села с. Нижні Петрівці для нападу.

Так, наприкінці листопада минулого року, троє зловмисників увірвались до приватного будинку мешканців с. Нижні Петрівці Сторожинецького району, а  буковинець вичікував співучасників у машині.

Фото ілюстративне

Один з нападників побив господаря будинку, за допомогою хомутів та липкої стрічки зв’язав йому руки та ноги. Інший – напав на його дружину.

Продовжуючи бити чоловіка, зловмисники погрожували вчиненням фізичної розправи над його дружиною та вимагали віддати їм дорогоцінні речі та гроші.

Під час вчинення злочину учасники групи відібрали у подружжя майже 78 тисяч гривень та втекли з місця скоєння злочину. На цьому правопорушники не зупинились.

У березні цього року, знову вчинили розбійний напад на мешканку села Нижні Петрівці. Приклавши гарячу праску до жінки, зловмисники заволоділи грошима та майном потерпілої на майже 39 тисяч гривень.

Фото ілюстративне

Обвинувачувальний акт скеровано до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *