Через надмірні опади та постійне підняття рівня води у річках на Буковині оголосили “червоний рівень небезпеки”. Сьогодні, 23 червня, увечері очікується підвищення рівня води у Пруті до 6-7 метрів. Буквально за 2,5 години рівень воду у річці Прут у районі Коломиї піднявся на 2,5 метри. Станом на 12 годину було 441 см, а вже о 14 годину показники сягнули 656 см. Про це повідомляє український гідрометеорологічний центр.

Хвиля води йде на Буковину. Нагадуємо, що у Чернівцях є загроза підтоплення кількох районів міста. Мешканцям, які проживають у ймовірній зоні підтоплення терміново потрібно підготуватися до евакуації. Зберіть усі необхідні речі: документи, ліки, цінності, мінімальні харчі.

Наразі триває ліквідація дощового паводку на території Чернівецької області. Станом на 17 годину 23 червня підтоплено 11 населених пунктів (Банилів, Слобода-Банилів, хутір Серафинець, Новоселиця, Маршенці, Тарасівці, Мамалига, Бісків, Білий Потік, Черепківка, Глибока) та 63 будинки. Затоплено 179 присадибних ділянок. Пошкоджено 1,7 га сільськогосподарських угідь. Відселено 37 осіб.

Здійснюються заходи щодо доставки води, медикаментів та продуктів харчування мешканцям постраждалих населених пунктів. До ліквідації наслідків негоди залучено 175 осіб та 39 од. техніки з них від ДСНС 91 особу та 17 од. техніки.

Відповідно до розпорядження місцевої влади забезпечено цілодобове чергування шкільних автобусів на території області з метою перевезення населення із зон можливого підтоплення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *