Причиною смерті 33-річної жінки, яка хворіла на коронавірус і 16 березня померла в Чернівцях, були інші супутні захворювання.

Про це під час брифінгу і заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія ГУСАК:
“Зважаючи на захворювання, з якими поступила пацієнтка, коронавірус був супутнім захворюванням і не таким важким, як інші. І летальний випадок стався саме через ті симптоми, які не притаманні інфекційним захворюванням”.

Наталя Гусак закликала журналістів подавати точку зору лікарів для балансу інформацій, які з’являються від родичів померлих.

Інформацію про смерть жінки не через зараження коронавірусом підтвердила також заступниця головного лікаря з лікувальної роботи Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга СНІГУРЯК:

“Причиною смерті жінки став судомний синдром через набряк головного мозку й не виключено крововилив у цей орган. Це сталося через те, що в жінки складна патологія нервової системи. Крім у хворої були складні метаболічні порушення через інше захворювання ендокринної системи. Також ураження легень без легеневої недостатності”.


Нагадаємо, що матір померлої написала листа до редакції «Першого Буковинського» з інформацією, що лікарі відмовилися госпіталізувати її дочку, коли вона вперше звернулася по медичну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *