У Чернівцяхвідбувся спільний брифінг представників обласного управління національної поліції та управління патрульної поліції в Чернівецькій області. Правоохоронці ознайомили журналістів зі станом аварійності на автошляхах Буковини та розповіли про результати своєї роботи з покращення безпеки дорожнього руху.

З представниками засобів масової інформації поспілкувалися заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області Віктор ПАТАРАК і заступник начальника обласного Управління патрульної поліції Віталій ПОНОМАРЕНКО.

Як зазначили спікери, основними причинами ДТП на Буковині є ризиковані маневри та перевищення безпечної швидкості руху. Також до автопригод часто призводять недотримання безпечної дистанції, порушення правил проїзду перехресть і керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Порівняно з минулим роком кількість загиблих в автопригодах знизилася на 35%.

Загалом, упродовж 7 місяців цього року на території Чернівецької області сталося майже 1,9 тисяч дорожньо-транспортних пригод, з них 310 – з потерпілими. Внаслідок вказаних ДТП 28 осіб загинуло, ще 404 – отримали травми різного ступеня тяжкості.

Для посилення контролю за безпекою дорожнього руху та зменшення аварійності з 23 липня до 1 вересня поліцейські здійснюють профілактичне відпрацювання автошляхів України під назвою «Безпечне шосе». Особливу увагу правоохоронці приділяють аварійно-небезпечним ділянкам. На Буковині – це автомобільна дорога Н-10 на відрізку КПП «Мамалига»-Снятин.

Найбільш досвідчені співробітники територіальних підрозділів ГУНП і обласного УПП посилено патрулюють вказаний напрямок. Поліцейські проводять з водіями й пішоходами профілактичну роботу, а також виявляють і припиняють адмінправопорушення, які можуть стати причинами автопригод.

Проведена робота позитивно вплинула на безпеку дорожнього руху. Зокрема, з початку серпня в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на автошляхах Чернівецької області сталося на 70% менше ДТП з травмованими особами. Окрім цього, кількість загиблих внаслідок автопригод зменшилася на 83%.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *