Біля входу саме триває молитовне стояння УПЦ МП

У Чернівцях невідомий з таксофону повідомив про те, що у приміщенні обласної державної адміністрації знаходиться вибухівка.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Чернівецької області.

За інформацією правоохоронців, наразі проводиться евакуація людей з приміщення.

Зранку під стіни ОДА прийшло понад 1000 людей. На сходах віряни та священики УПЦ МП проводять церковну службу.

Як повідомив з місця події кореспондент “Молодого буковинця”, під ОДА стоять люди різного віку — і старші, і молоді, і навіть мами з немовлятами у візочках.

Віряни запевняють, що прийшли, щоб “відстояти сюди свою віру і щоби не забирали їх храми”. А про хресну ходу дізналися у Соборі. 

“Ми прийшли сюди помолитися разом із своїми священиками, щоби нам дали можливість спокійно молитися у наших храмах. У селах нашого Вижницького району забирають церкви. Спилююють замки на наших храмах. Наприклад, проблеми з храмом є у селі Бережниця Вижницького району. Хочемо, щоби наш почула адміністрація, службовці і вживали необхідних заходів. Я, наприклад, підприємець, сплачую податки державі. Тому хочу щоби держава захистила наші церкви”, – розповів Віталій Танас з Вижницького району.

Люди вважають, що віряни ПЦУ повинні будувати свої храми.

“Ми православні християни прийшли сюди помолитися. Держава на повинна вмішуватися у церковні справи. Нехай думають про те, щоби був лад і мир у країні, а не ділили церкву. Забирають церкви. Яке вони мають право це робити, вони будували? Нехай дають їм землю і вони будують храми”, – вважає пані Марія

ДЖЕРЕЛО: “Молодий буковинець”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *