Чемпіонат України з пауерліфтингу приймають Чернівці. До нас приїхали спортсмени з різних регіонів. Змагаються вихованці дитячо-юнацьких спортшкіл. 

В день відкриття представниця чернівецької команди Вікторія Мойсюк зайняла перше місце.Тренується спортсменка у Едуарда Халчевського. Бронзу здобула Юлія Піта,тренується у Сергія Ізосімова та Ірини Ізосімової.

Наступного дня у нашу скарбничку додалося ще дві медалі. Валерія Яворська здобула золото, а Віолета Сименюк – срібло.Тренуються під керівництвом Ігоря Ясинецького та Наталії Ясинецької.

У суботу в чернівецьких пауерліфтерів день бронзових нагород. Валентин Мунтян та Максим Мамчин здобули для нашої скарбнички дві бронзових нагороди.

ДАЛІ БУДЕ…

У Чернівцях триває Чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ (ВІДЕО)

Чемпіонат України з пауерліфтингу приймають Чернівці. До нас приїхали спортсмени з різних регіонів. Змагаються вихованці дитячо-юнацьких спортшкіл. В день відкриття представниця чернівецької команди Вікторія Мойсюк зайняла перше місце.Тренується спортсменка у Едуарда Халчевського. Бронзу здобула Юлія Піта,тренується у Сергія Ізосімова та Ірини Ізосімової.Наступного дня у нашу скарбничку додалося ще дві медалі. Валерія Яворська здобула золото, а Віолета Сименюк – срібло.Тренуються під керівництвом Ігоря Ясинецького та Наталії Ясинецької.У суботу в чернівецьких пауерліфтерів день бронзових нагород. Валентин Мунтян та Максим Мамчин здобули для нашої скарбнички дві бронзових нагороди.ДАЛІ БУДЕ…

Опубліковано СПОРТ 24 Субота, 30 листопада 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *