8 команд, понад 50 учасників та більше сотні уболівальників. У Чернівцях команда ПП “Побратими України” організувала футбольний турнір для вуличних команд міста.

“Це вже 15 такий турнір, – розповів журналістам “СПОРТ 24″ організатор змагань Сергій Качмарський. Пригадую, як проводили такі змагання вперше – тоді було лиш 2 команди. Зараз ж у нас аншлаг – і дітей багато зібралося, і дорослих. Гадаю, що нам вдалося зробити основне – забрати школярів з вулиць бодай на кілька годин, щоб замість якихось поганих справ вони зайнялися спортом”.

Найближчим часом, розповів Сергій Качмарський, планують влаштувати ще два таких турніри. Один із них відбудеться у Садгорі. 

“Ми – за здоровий спосіб життя. Діти повинні займатися спортом, бути здоровими та ставати чемпіонами”, – відзначив організатор.

У Чернівцях відбувся футбольний турнір серед вуличних команд (ВІДЕО)

8 команд, понад 50 учасників та більше сотні уболівальників. У Чернівцях команда ПП "Побратими України" організувала футбольний турнір для вуличних команд міста."Це вже 15 такий турнір, – розповів журналістам "СПОРТ 24" організатор змагань Сергій Качмарський. Пригадую, як проводили такі змагання вперше – тоді було лиш 2 команди. Зараз ж у нас аншлаг – і дітей багато зібралося, і дорослих. Гадаю,що нам вдалося зробити основне – забрати школярів з вулиць бодай на кілька годин, щоб замість якихось поганих справ вони зайнялися спортом".Найближчим часом, розповів Сергій Качмарський, планують влаштувати ще два таких турніри. Один із них відбудеться у Садгорі. "Ми – за здоровий спосіб життя. Діти повинні займатися спортом, бути здоровими та ставати чемпіонами", – відзначив організатор.

Опубліковано СПОРТ 24 Пʼятниця, 9 серпня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *