Ось такий спортивний майданчик з’явився у Чернівцях. Його відкрили на території 25 школи. Він багатофункціональний – крім баскетболу тут можна грати і в інші види спорту. 

У ЧЕРНІВЦЯХ ВІДКРИЛИ НОВИЙ БАСКЕТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Новий дитячий спортивний майданчик відкрили на території 25 школи. Він багатофункціональний – крім баскетболу тут можна грати і в інші види спорту.Проєкт реалізували завдяки ініціативі громадян та допомоги депутатів Чернівецької міської ради.

Опубліковано Буковина 24 Субота, 26 вересня 2020 р.

Микола НІГА, фізрук: “Саме цей багатофункціональний майданчик дозволить дітям більше часу займатись на свіжому повітрі, не травмуватися, а найголовніше, що саме на цьому майданчику ми можемо проводити нові види спорту, такі як кортбол, флорбол, також можна грати баскетбол, футбол, гандбол, волейбол, призначене поле, розмітка для баскетболу й волейболу але займатися будемо різними видами спорту. 

Проєкт реалізували завдяки ініціативі громадян та допомоги депутатів Чернівецької міської ради. 

Віталій МИХАЙЛІШИН, депутат міської ради:  “Дуже гарний приклад коли громада і влада разом втілюють в життя гарні проекти тому що це є Бюджет ініціатив дуже хочу щоб громада долучалася. Тут будуть мати можливість займатися спортом діти, які живуть навколо, можливо з інших мікрорайонів, це не тільки школа, це для всіх бажаючих хто хоче займатися спортом. 

25 школа має власну баскетбольну команду. До появи нового майданчику учні грали у тісному спортзалі. На будівництво нового поля для гри пішло майже 2 роки. 

Тетяна БАТАЛЮК, директор школи: “Це вже друга черга громадського проекту Бюджету міських ініціатив і тут як бачите баскетбольна площадка, волейбольна і різні ігри. В нас є ще третя частина проекту, це бігова доріжка навколо поля і ігрові майданчики для дітей. Це третя частина проекту яка буде реалізована в наступному році. 

Ми вдячні нашим батькам, жителям мікрорайону, які підтримували теж цей проект, вони голосували, і Віталій Михайлішин і Валерій Найдиш, завжди допомагають при проведенні різних змагань, подарунки м’ячів, те що стосується спортивної організації та життя школи“. 

Після відкриття учні зіграли перший товариський матч із баскетболу. А Віталій Михайлішин пообіцяв їм облаштувати навколо майданчику вуличне освітлення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *