Сьогодні на сесії Чернівецької міськради розглянули питання відновлення пільгових перевезень в громадському транспорті Чернівців, який був призупинений у зв’язку з коронавірусом та курсуванням транспорту у режимі спецперевезень.

Депутат міськради Віталій Михайлішин зазначив, що відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті дуже важливе для соціально незахищених верств населення, оскільки їм накладно щодня платити по 5 гривень за проїзд в одну сторону.

Депутати 28-ма голосами підтримали пропозицію Віталія Михайлішина

Щоправда пільговий проїзд у громадському транспорті буде відновлений з 24 – 25 вересня, оскільки порядок відшокдування мають ще затвердити на виконкомі.

Крім того, пільговий проїзд можуть відновити і в електротранспорті, і в маршрутках, якщо знайдуть кошти на компенсації перевізникам.

У ЧЕРНІВЦЯХ ВІДНОВЛЯТЬ ПІЛЬГОВЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Сьогодні на сесії Чернівецької міськради розглянули питання відновлення пільгових перевезень в громадському транспорті Чернівців, який був призупинений у зв’язку з коронавірусом та курсуванням транспорту у режимі спецперевезень.Депутат міськради Віталій Михайлішин зазначив, що відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті дуже важливе для соціально незахищених верств населення, оскільки їм накладно щодня платити по 5 гривень за проїзд в одну сторону.Депутати 28-ма голосами підтримали пропозицію Віталія Михайлішина Щоправда пільговий проїзд у громадському транспорті буде відновлений з 24 – 25 вересня, оскільки порядок відшокдування мають ще затвердити на виконкомі.Крім того, пільговий проїзд можуть відновити і в електротранспорті, і в маршрутках, якщо знайдуть кошти на компенсації перевізникам.

Опубліковано Буковина 24 Середа, 16 вересня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *