Це – дитяче офтальмологічне відділення міської лікарні №1. Воно потребує ремонту. Тут також протікає дах. Через аварійний стан частини медзакладу, його відвідувачі, зокрема і діти, змушені проходити через інфекційне відділення, де лікують людей, хворих на коронавірус. Раніше в цій лікарні приватний медзаклад орендував частину приміщень. Після завершення терміну оренди йому не вдалося пролонгувати угоду.

Віталій МИХАЙЛІШИН, депутат міської ради: «До нас зверталися лікарі міської лікарні №1. Найсерйозніша проблема – там протікає дах. Є частково відремонтовані приміщення. Але в них не можуть проводити огляди та лікувати людей. Коштів у бюджеті немає. Тому нам важливо було продовжити договір з приватним медичним закладом, який орендував там приміщення».

Після перемовин з представниками приватної лікарні Михайлішин ініціював вирішення цього питання на сесії міськради. Депутати його підтримали.

Віталій МИХАЙЛІШИН, депутат міської ради: «Мої переговори з клінікою дійшли до того, що представники приватної клініки все-таки знайдуть кошти і проведуть ремонтні роботи за рахунок орендної плати, яку вони мали б сплачувати місту. Це дасть нам змогу завершити ремонт у лікарні, зберегти сам медзаклад, відновивши дах, і дасть можливість відвідувачам ходити іншим шляхом, а не повз інфекційне відділення. Відтак у зиму ми ввійдемо з відремонтованими палатами та дахом».

Олена СУХАРЄВА, в.о. зав.відділення дитячої офтальмології КП “МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1: «Віталій Михайлішин вже не вперше допомагає нам. Він і раніше багато робив для нашої лікарні, і для нашої міської медицини взагалі. Колись зізнавався нам про те, що мріє, щоб його донька була лікаркою. Можливо тому він так переймається за нас. Якби не він, проблема ще довго залишалася б невирішеною».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *