Невідкладна медична допомога Б’єльсько-б’яла передала машину відділу надзвичайних ситуацій у Кіцмані (Чернівецька область). Рішення викликало хвилю ненависті до медиків служби порятунку в Б’єльську.

Обурені жителі округу звинуватили рятувальників у безгосподарному управлінні в умовах епідемічної кризи, – про це пише https://inpoland.net.pl/ 

Однак виявляється, що швидку допомогу, яка їхала до українських партнерів, просто замінили новим обладнанням. Директор служби порятунку в Б’єльську Войцех Валігора пояснив, що швидка допомога, яка їхала в Україну, обслуговувала рятувальників протягом 5 років, а це стільки, скільки термін служби такого транспортного засобу згідно з процедурами державної системи порятунку. Однак автомобіль швидкої був у дуже хорошому стані, тому було прийнято рішення підтримати колег за східним кордоном.

Минулого року Служба швидкої допомоги у Б’єльську отримала чотири нові машини швидкої допомоги для заміни старих зношених транспортних засобів. В даний час у розпорядженні рятувальників 14 машини швидкої, у тому числі дві, з якими воєвода уклав контракт на час пандемії.

Валігора додав, що найбільшою проблемою його підрозділу в даний час є не відсутність машин, а час, необхідний для передачі пацієнта, зараженого короанавірусом, до лікарні. Після кожного такого втручання транспортний засіб необхідно ретельно дезінфікувати, що суттєво впливає на здатність швидко реагувати на всі дзвінки.

Нагадаємо, про поповнення автопарку кіцманських надзвичайників народний депутат України XVIII скликання Іван РИБАК повідомив у фейсбуці 12 березня:

“Пандемія внесла корективи у всі аспекти нашого життя, а особливо у можливість продовжувати ефективне співробітництво з нашими іноземними партнерами. Багато втрачених можливостей і у співпраці Кіцманщини з я Бєльсько-Бялим повітом у Польщі. І тільки з’явилась така можливість ми одразу в дорогу. Так, з командою однодумців минулого тижня повернулись з Польщі. Багато цікавих зустрічей, відвідин тамтешніх підприємств та фермерських господарств. Особлива подяка старостату Бєльсько-Бялого повіту Шльонского воєводства за подарунок з яким ми повернулись додому. Цим подарунком став автомобіль швидкої допомоги для Кіцманської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування”, – йшлося у дописі Івана Рибака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *