ФОТО: Чернівецький промінь

Підтримати чернівецьких медиків та освітян. З такою пропозицією звернувся до своїх колег на сесії Чернівецької міської ради депутат Віталій Михайлішин. Він запропонував до наступної сесії міськради підготувати рішення про доплати працівникам медзакладів, які працюють з хворими на COVID-19. Такі доплати лікарі вже отримували, коли почався спалах коронавірусу. Однак із зменшенням кількості хворих їх відмінили. Сьогодні статистика невтішна – хворих на COVID-19 стає все більше.

Віталій Михайлішин, депутат Чернівецької міської ради: “Це додаткова підтримка для тих людей, які сьогодні в першу чергу приймають цей удар на себе. Тому це дуже важливо, міська влада не має стояти в стороні і дивитися поки дасть держава, чи хтось інший. І ми маємо долучитися до цього. Мої зустрічі в медичних закладах. Я чув від людей, що це потрібно і того я сьогодні звернувся до міської влади. Мене підтримали всі депутати. Я впевнений, що вже на наступній сесії буде винесене рішення – сума, яка стосується саме кожного працівника медзакладу інфекційних відділень і техперсоналу”.

ВІКТОР ВОЛОЩУК, заступник генерального директора НКП “МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1”: “Я і не тільки я вдячний, а увесь колектив буде вдячний депутатам міської ради, які хвилюються за медичцину і приділяють увагу медицині. Я би хотів, щоб це було завжди так, щоб знали, що є медицина, щоб знали, що є лікарні, що є Перша міська лікарня. Звертали увагу завжди на Першу міську лікарню, тому що вона потужна лікарня, і не тільки на Першу міську, тому що в нас є інші лікувальні профілактичні заклади”.

Також Віталій Михайлішин запропонував підтримати і чернівецьких освітян. Після тривалої перерви міські школи та дитсадки відновили свою роботу. Відтак, переконаний Михайлішин, потрібно якнайшвидше забезпечити страхування працівників освіти від захворювання на COVID-19. Вже три тижні як поновили роботу шкіл та дитячих садочків. І тому Віталій Михайлішин переконаний, що ми маємо забезпечити страхування працівників освіти від ризиків пов’язаних із COVID-19.

Віталій Михайлішин, депутат Чернівецької міської ради: “Є випадки, що вчителі хворіють, тому це медичне страхування допоможе саме лікарям вчасно реагувати, отримувати додаткові кошти від держави, від страхової компанії”.

Пропозиції Михайлішина депутати підтримали одноголосно. Далі робота за фінансовим управлінням – воно має на наступну сесію внести зміни до бюджету по цим двом питанням.

ВІТАЛІЙ МИХАЙЛІШИН ЗАПРОПОНУВАВ ПІДТРИМАТИ МЕДИКІВ ТА ОСВІТЯН

Підтримати чернівецьких медиків та освітян. З такою пропозицією звернувся до своїх колег на сесії Чернівецької міської ради депутат Віталій Михайлішин. Він запропонував до наступної сесії міськради підготувати рішення про доплати працівникам медзакладів, які працюють з хворими на COVID-19.Також Віталій Михайлішин запропонував підтримати і чернівецьких освітян. Після тривалої перерви міські школи та дитсадки відновили свою роботу. Відтак, переконаний Михайлішин, потрібно якнайшвидше забезпечити страхування працівників освіти від захворювання на COVID-19

Опубліковано Буковина 24 Четвер, 8 жовтня 2020 р.
  • політична реклама

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *