Народний аматорський хор ветеранів ВВВ та праці “Пам’ять” не збирався на репетицію більше, ніж півроку через карантин. І ось відбулася перша репетиція за таку довгу перерву.

Віра Євтушенко, учасниця хору:

“Півроку не було репетицій. Ви знаєте перший день ми сьогодні прийшли, у нас все тут застоялося і ми навіть не могли розігріти горло. Ну нічого, але потихеньку у нас все виходить і ми хочемо, любимо і будемо ходити до тих пір, поки ноги будуть носити нас”

На репетицію запросили і депутата Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина. Раніше хор концерти проводив часто, але у зв’язку з пандемією зараз заходів не проводять.

Віталій Михайлішин, депутат Чернівецької міської ради:

“Ваші гарні концерти завжди і в парку, і у філармонії, і на Театральній площі. Ну, на жаль, зараз із цим ковідом, такий період. І дуже дякую вам, що ви зібралися, запросили мене. Мені дуже приємно бути тут з вами”.

Учасники хору кажуть, що Віталій Михайлішин часто відвідував їхні концерти та допомагав їхньому хору.

Віра Євтушенко:

“Віталій Михайлович він людина слова. Що він сказав, він обов’язково зробить те, що він сказав. Він десь так років 15 тому пошив нам костюми, він досить часто нам допомагає”.

Також розповідають, що Михайлішин дуже поважає їх і вони завжди раді йому.

Катерина Черних, староста хору:

“Він поважає ветеранів, він поважає людей похилого віку і він наш хор поважає, а ми його любим і поважаємо. Він коли був секретарем, мером тоді не був, він оплатив нам раз оплатив путівки у санаторій “Віженка”. Я йому бажаю і від нашого хору бажаю удачі великої. Щоб він пройшов у мери, щоб він був наш мер і ми будемо до нього звертатися, а він буде приходити до нас в гості”

Віталій Михайлішин розповідає, що знайомий з хором вже давно і завжди радий їх вислухати і допомогти.

“Ви знаєте в нас історія ще з 2011 року, коли мене запрошували ще на перші репетиції, на перші концерти, коли я був присутній на цих концертах. Було багато звернень у мене по особистих питанням, по питаннях саме колективу, це дуже дружній колектив, вони один за одного постійно, захищають одне одного, просять один за одного. Це такі люди, настільки дружні, настільки сильні, що вони дуже для мене великий авторитет”.

На репетиції був присутній не увесь колектив, в загальному їх майже 40 людей. Сподіваються, що незабаром знову будуть радувати всіх чернівчан та гостей міста своїм талантом.

Народний аматорський хор "Пам'ять"

Народний аматорський хор ветеранів ВВВ та праці "Пам'ять" не збирався на репетицію більше, ніж півроку через карантин. І ось відбулася перша репетиція за таку довгу перерву, на яку завітав депутат міської ради Віталій Михайлішин.

Опубліковано Буковина 24 Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.
  • на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *