ЯК ЦЕ БУЛО: тріумф у Рабаті (Марокко)

19-21 квітня в Рабаті (Марокко) пройшов третій етап Прем’єр Ліги WKF. Представники України виграли три золоті та срібну медалі – це найбільший успіх українських каратистів за всю історію.В турнірі, який проходив під патронатом короля Марокко Мохаммеда VI, взяли участь 661 спортсмен з 78 країн світу. Нагадаємо, що в етапах Прем’єр Ліги змагаються каратисти, які входять до топ-100 рейтингу Всесвітньої федерації карате.Чотири українські спортсмени дістались фіналів. Переможцями стали Анжеліка Терлюга (-55 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), срібло в активі Галини Мельник (-68 кг).Фінал у Валерія Чоботаря (4-й номер світового рейтингу в -84 кг) видався напруженим з першої до останньої секунди. Чернівчанин, який нещодавно відновився після важкої травми, у вирішальному двобої здолав титулованого японця Рютаро Арагу – 4:3, вирвавши перемогу на останніх секундах. На шляху до фіналу Валерій переміг суперників з Росії (1:1), Азербайджану (1:0), Македонії (4:0), Казахстану (3:1).У нашому відеоогляді каратист та його тренери поділилися враженнями від турніру.

Опубліковано СПОРТ 24 Неділя, 5 травня 2019 р.

19-21 квітня в Рабаті (Марокко) пройшов третій етап Прем’єр Ліги WKF. Представники України виграли три золоті та срібну медалі – це найбільший успіх українських каратистів за всю історію.

В турнірі, який проходив під патронатом короля Марокко Мохаммеда VI, взяли участь 661 спортсмен з 78 країн світу. Нагадаємо, що в етапах Прем’єр Ліги змагаються каратисти, які входять до топ-100 рейтингу Всесвітньої федерації карате.

Чотири українські спортсмени дістались фіналів. Переможцями стали Анжеліка Терлюга (-55 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), срібло в активі Галини Мельник (-68 кг).

Фінал у Валерія Чоботаря (4-й номер світового рейтингу в -84 кг) видався напруженим з першої до останньої секунди. Чернівчанин, який нещодавно відновився після важкої травми, у вирішальному двобої здолав титулованого японця Рютаро Арагу – 4:3, вирвавши перемогу на останніх секундах. На шляху до фіналу Валерій переміг суперників з Росії (1:1), Азербайджану (1:0), Македонії (4:0), Казахстану (3:1).

У нашому відеоогляді каратист та його тренери поділилися враженнями від турніру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *