Поліцейські охорони відповідають за громадський порядок на залізничному вокзалі, їх завдання попереджувати правопорушення – випадки хуліганства, крадіжок, грабежів та інших злочинів. Цілодобове патрулювання вокзалу здійснюють працівники Управління поліції охорони в Чернівецький області.

ЯК ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ЧЕРГУЄ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ У ЧЕРНІВЦЯХ (ВІДЕО)

Поліцейські охорони відповідають за громадський порядок на залізничному вокзалі, їх завдання попереджувати правопорушення – випадки хуліганства, крадіжок, грабежів та інших злочинів. Цілодобове патрулювання вокзалу здійснюють працівники Управління поліції охорони в Чернівецький області.Залучення правоохоронців до патрулювання вокзалу міста Ченівці пов’язане зі збільшенням злочинних проявів, випадків жебракування, перебування на вокзалі осіб без постійного місця проживання, несанкціонованої торгівлі на території вокзалу, нелегального обміну валюти та іншими правопорушеннями. Усі ці негативні явища створювали незручності пасажирам.

Опубліковано Кримінал 24 Понеділок, 20 січня 2020 р.


Залучення правоохоронців до патрулювання вокзалу міста Ченівці пов’язане зі збільшенням злочинних проявів, випадків жебракування, перебування на вокзалі осіб без постійного місця проживання, несанкціонованої торгівлі на території вокзалу, нелегального обміну валюти та іншими правопорушеннями. Усі ці негативні явища створювали незручності пасажирам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *