Кабінет міністрів сьогодні виділить майже 700 млн грн для подолання наслідків негоди в західних областях України. Про це прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ сказав на позачерговому засіданні уряду в четвер.
Із цієї суми Буковині Кабмін виділить всього лише 30 мільйонів гривень на ліквідацію паводку. Ще 58 мільйонів отримає Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, також кошти на ліквідацію наслідків стихії отримають ДСНС, Нацгвардія та Нацполіція у Чернівецькій області.
На цьому відео один із нардепів Чернівецької області – Максим ЗАРЕМСЬКИЙ -розповідає про налідки негоди на його окрузі і просить підтримки від Уряду.

Як просили – так і отримали. Чому Буковина на ліквідацію наслідків негоди отримала від Уряду найменше коштів?

Кабінет міністрів сьогодні виділить майже 700 млн грн для подолання наслідків негоди в західних областях України. Про це Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на позачерговому засіданні уряду в четвер.Із цієї суми Буковині Кабмін виділить всього лише 30 мільйонів гривень на ліквідацію паводку. Ще 58 мільйонів отримає Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, також кошти на ліквідацію наслідків стихії отримають ДСНС, Нацгвардія та Нацполіція у Чернівецькій області.На цьому відео один із нардепів Чернівецької області розповідає про налідки негоди на його окрузі і просить підтримки від Уряду.

Опубліковано Буковина 24 Четвер, 25 червня 2020 р.

А це пост у фейсбуці народного депутата VIII скликання по цьому ж 202 округу Івана РИБАКА:

“Безліч підтоплених будинковолодінь, знищений урожай на городах місцевих мешканців, сотні кілометрів зіпсованих інтенсивними дощами та паводком доріг – мільйонні чи навіть мільярдні збитки зазнала Буковина за останні дні. Причини звісно, не обговорює лише лінивий, а от про ліквідацію наслідків поки не говорить ніхто.
Я не буду критикувати наших місцевих нардепів за бездіяльність, але хочу звернутися до них із проханням. Відосики у Facebook щоп’ять хвилин про те, як ви дивитесь на «велику воду» , та перерозхід коштів на канцтовари людям не допоможуть. Я розумію, що у декого виникло бажання попіаритись на горі людей, показати як ти разом з ними засипаєш пісок у мішки і укріплюєш дамби, але функція депутата в іншому. Ви просто повинні вже бути в Києві, спілкуватися з урядовцями і донести саме до цих людей інформацію про реальний стан справ у регіоні, бо саме ці люди будуть приймати рішення про виділення коштів з резервного фонду держбюджету.
Вчора та сьогодні отримую дзвінки від постраждалих буковинців та керівників органів місцевої влади Вижниччини, Кіцманщини, Путильщини та Сторожинеччини з проханнями підтримки.
Я завжди був і залишаюсь людиною якій не байдуже людське горе і доля краю. Так і сьогодні розумію, що потрібна допомога, тому провів ряд зустрічей у Києві в Центральних органах виконавчої влади з приводу паводків на Західній Україні, отримав запевнення у підтримці та не зволіканні з вирішенням даної проблеми. Окрема зустріч з заступником голови Держводагенства Михайлом Хорєв вселяє надію у відбудову водної інфраструктури регіону, дамб та інших гідроспоруд на які прийнято рішення виділити майже 58млн.грн., для Буковинського регіону після комісії ТЕБ та НС під головуванням Прем’єр-міністра України. Для якомога швидкого реагування Київ очікує документацію від регіональної влади, акти обстеження та дефектні акти, що підтверджують розміри завданих збитків, узагальнені кошторисні розрахунки на проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до постанови КМУ 415 від 29.03.2002р. «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету».
Працюю далі!

P.S.Максим Заремський, Георгій Мазурашу – звертайтесь, готовий допомогти та порадити!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *